İstanbul Avrupa Yakası Temizlik Hizmeti

Ev, Ofis, Daire Temizlik Firması

Net Temizlik şirketler gurubu olarak biz siz değerli tüketicilerimizin daha kaliteli ve kusursuz bir temizlik hizmeti almak adına tüm çaba ve gayretlerimiz ile çalışmaktayız. Sergilemiş olduğumuz üstün temizlik hizmetimiz hep bu yöndedir. Piyasada bulunan ve malesef hiçbir resmiyeti olmayan bu tür temizlik şirketleri’nden uzak durulmalı, temizlik hizmeti alınmamalıdır.

Ofis Temizlik Şirketi

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Ofis Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ofis Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

Ev Temizlik Firması

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Ev Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ev Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

Koltuk Yıkama Şirketi

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Koltuk Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Koltuk Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

Günlük Bayan Temizlikçi

Evlere göndermiş olduğumuz günlük bayan temizlikçi sizlerin talebi doğrultusunda vermiş olduğumuz randevu gününe uyarak tamamen profesyonel çalışmaktadır. Net Group temizlik şirketi firmamız göndermiş olduğumuz bayan temizlik personelinin ssk ödemesini yapmakta ve tamamen iş güvenliği politikalarına uygun olarak çalışmaktadır.

İstanbul Temizlik Şirketleri

Net Group Temizlik Şirketleri firmamızda çalışan toplamda yaklaşık olarak 52 personel bulunmaktadır. Firmamız vergiye bağlı olup tamamen resmi çalışmaktadır. Son zamanlarda özellikle metropol illerde sürekli duymuş olduğumuz gündeme gelen iş kazaları hepimizi derinden sarsmakta ve üzmektedir. Temizlik konusunda sağlamış olduğumuz hizmetler siz değerli tüketicilerimizin memnuniyeti konusunda oldukça yüksek kapasitededir. Göndermiş olduğumuz temizlikçi personeller firmamız tarafından gerekli eğitim ve kurslardan geçerek oldukça yüksek tecrübeye sahiptirler. Temizlik firmamız tüm çalışan personelin sosyal haklarını karşılamaktadır. Tüketicilerin istekleri doğrultusunda oldukça tecrübe sahibi olan temizlik şirketi firmamız yapmış olduğu işlerle bir çok kişiden memnuniyet almaktadır. Fiyatlarımızı her zaman düşük bırakıp kalitemizi yüksek tutmaktayız. Temizlik personelimiz temizliği yapılacak yerin keşfinden sonra ekip liderleri tarafından iş görev paylaşımı yapılarak hizmete başlamaktadırlar. Temizlik işine uygun elbiselerin tercih edildiği ve kullanılması uygun görülen temizlik maddeleriyle hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri firmaları dışarıdan çok boş gibi görünselerde işini yapmış olduğumuz tüketicilerimiz bizlerin ne kadar dürüst ve güvenilir olduğumuzu ve gerçekten sunulan işin hakkını verdiğimizi bilmektedirler.

Servis Hizmet Bölgelerimiz