İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik Şirketi

Net Temizlik Şirketi Firmamız siz değerli tüketicilerimizin daha da memnun kalması için temizlik sektöründe olağan bir gayret ve çaba ile çalışarak güzel bir iş çıkartmaktadır. Ev temizliği, Ofis temizliği, Daire temizliği, Bina temizliği, Apartman temizliği, İşyeri temizliği, Mağaza temizliği, İnşaat sonrası temizliği, Yangın sonrası temizliği, Tadilat sonrası temizliği, Fabrika temizliği, Hastane temizliği, Okul temizliği, Koltuk temizliği, Boya Badana Hizmeti sunmaktayız. Temizlik Şirketleri Firması olarak tüm İstanbul Avrupa yakasında Temizlik Hizmeti sunmaktayız.

Temizlik Firması

Ev, Ofis, Villa, Daire, Bina, Apartman, Yazlık, Mağaza, Okul vs. Meskenlerin tüm genel temizlik işleri uzman kadromuz ile kusursuz olarak yapılmaktadır. Eşyalı evlere günlük bayan temizlikçi göndermekteyiz. Yeni almış olduğunuz veya kiraladığınız gerek ofis, gerekse ev (daire) gibi meskenlerin inşaat sonrası yada tadilat sonrası temizliğinide yapmaktayız. Çalışan tüketicilerimiz için temizlik işinin oldukça zor ve yorucu olduğunu bilgilendirmekteyiz.

Construction

Kombi Radyatör Petek Bakımı

Akıllı robot sayesinde siz değerli tüketicilerimize radyatör petek bakımı hizmeti sağlamaktayız. Evinizde veya işyerinizdeki cihazına bağlı peteklerin daha randumanlı ve güzel ısıtması için mutlaka petek bakımını yaptırmayı unutmayınız.

Kombi Petek Bakımı

Günlük Bayan Temizlikçi

Evlere göndermiş olduğumuz günlük bayan temizlikçi sizlerin talebi doğrultusunda vermiş olduğumuz randevu gününe uyarak tamamen profesyonel çalışmaktadır. Net Group temizlik şirketi firmamız göndermiş olduğumuz bayan temizlik personelinin ssk ödemesini yapmakta ve tamamen iş güvenliği politikalarına uygun olarak çalışmaktadır. Temizlik konusunda oldukça tecrübe sahibi olup güven aşamasında asla maduriyet yaşamamanızı temenni ederiz. Gerekli eğitim ve kurslardan geçmiş temizlik personelimiz işini gayet profesyonel olarak yapmaktadır.

Devamı !

Temizlik Hizmeti Branşlarımız

Net Group Temizlik Şirketleri firmamızda çalışan toplamda yaklaşık olarak 52 personel bulunmaktadır. Firmamız vergiye bağlı olup tamamen resmi çalışmaktadır. Son zamanlarda özellikle metropol illerde sürekli duymuş olduğumuz gündeme gelen iş kazaları hepimizi derinden sarsmakta ve üzmektedir. Temizlik konusunda sağlamış olduğumuz hizmetler siz değerli tüketicilerimizin memnuniyeti konusunda oldukça yüksek kapasitededir. Göndermiş olduğumuz temizlikçi personeller firmamız tarafından gerekli eğitim ve kurslardan geçerek oldukça yüksek tecrübeye sahiptirler. Temizlik firmamız tüm çalışan personelin sosyal haklarını karşılamaktadır. Tüketicilerin istekleri doğrultusunda oldukça tecrübe sahibi olan temizlik şirketi firmamız yapmış olduğu işlerle bir çok kişiden memnuniyet almaktadır. Fiyatlarımızı her zaman düşük bırakıp kalitemizi yüksek tutmaktayız. Temizlik personelimiz temizliği yapılacak yerin keşfinden sonra ekip liderleri tarafından iş görev paylaşımı yapılarak hizmete başlamaktadırlar. Temizlik işine uygun elbiselerin tercih edildiği ve kullanılması uygun görülen temizlik maddeleriyle hizmet vermektedirler. Temizlik şirketleri firmaları dışarıdan çok boş gibi görünselerde işini yapmış olduğumuz tüketicilerimiz bizlerin ne kadar dürüst ve güvenilir olduğumuzu ve gerçekten sunulan işin hakkını verdiğimizi bilmektedirler.

ev temizlik firması

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Ev Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ev Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

ofis temizlik firması

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Ofis Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ofis Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

daire temizlik firması

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Daire Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Daire Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

boya badana firması

İstanbul Avrupa yakası genelinde her gün ev, ofis, daire, mağaza, işyeri gibi meskenlerin boya badana işlemlerini uzman kadromuz ile yapmaktayız. Boya badana hizmeti bizden alınır. Piyasada bulunan söde boya badana hizmetleri adı altında çalışan diğer firmalar daha boya karıştırmayı bilmezken sözde ustayım diye malesef tüketicilere boya badana hizmeti sunmaktadır. Bizimle görüşmeden mutlaka boya badana hizmeti almayınız.

koltuk temizleme firması

Temizlik şirketleri olarak tüm İstanbul Avrupa yakasındaki tüm ilçelere koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Dışarıdan çok basit gözüken bu hizmet branşımız aslında oldukça uğraştırıcı ve zahmetli bir iştir.Piyasada bulunan sözde koltuk temizlik sirketleri bu hizmeti oldukça basite alarak çok uçuk fiyatlar vermekle beraber bahsettiği hizmetleri yapmamaktadırlar.Firmamız koltuk temizlik şirketi adına yetiştirdiğimiz personel ve ekiplerimizi gerek yurt dışı ve gerekse yurt içinde başarılı bir kurstan geçirerek sahaya çıkartmaktayız.

inşaat sonrası temizlik firması

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İnşaat Sonrası Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

yangın sonrası temizlik firması

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Yangın Sonrası Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Yangın Sonrası Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

tadilat sonrası temizlik firması

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tadilat Sonrası Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

su baskını sonrası temizlik firması

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Su Baskını Sonrası Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir su baskını temizliği almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Su Baskını Sonrası Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

fabrika temizlik firması

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Fabrika Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Fabrika Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

okul temizlik firması

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Okul Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Okul Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

hastane temizlik firması

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Hastane Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Hastane Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

merdiven temizlik firması

İstanbul Avrupa yakasında uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile Merdiven Temizlik Hizmeti sunmaktayız. Hesaplı ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Merdiven Temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ve almış olduğu sağlam referanslarla sürekli olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisini alan firmamız her geçen gün dahada büyümektedir.

havuz temizlik firması

Havuz temizliği atlanmaması gereken önemli bir konudur.Havuzun yosun tutmaması gerekir.Türlü türlü hastalıklardan korunmak için bu makalede anlatılanları uygulamanız şiddetle tavsiye edilir. 1.Fiziksel ve kimyasal olarak gerekli şartların sağlanmadığı yüzme havuzlarında sağlık için pek çok risk ortaya çıkar.Bu nedenle yüzme havuzunun günlük, haftalık ve aylık periyotlarla düzenli bakım görmesi gerekir. 2.Havuzun temizliği ve bakımı belgelenmiş olmalıdır. Sağlık müdürlükleri havuzlu işletmelere yönetmelik gönderir. Havuz suyunun içeriği düzenli olarak tetkik edilmeli ve sonuçları tüm havuz kullanıcılarının görebileceği bir yere asılarak paylaşılmalıdır. 3.Havuz suyunu dezenfekte etmek için klor veya ozon gibi kimyasallar kullanılabilir. Suyun temiz olduğunun bir göstergesi de berraklığıdır. Havuz suyunun düzenli olarak filtreden geçirilmesi önemlidir. Filtre sayesinde su, deri döküntüleri ve saç gibi maddelerden arındırılır. 4.Havuz suyunun kimyasallar ve filtre ile temizlenmesi uzun vadeli bakım için yeterli değildir. Bunların yanı sıra havuzun belirli aralıklarla boşaltılması ve yüzeyi temizlendikten sonra yeniden doldurulması gerekir. 5.Havuz filtresi günde iki kez kontrol edilip ters yıkama yöntemi ile temizlenmeli, kıl tutucu filtre ise haftada iki kez açılarak temizlenmelidir.

dış cephe cam temizlik firması

Dış Cephe temizliklerinde temizlik için gereken bütün ihtiyaçlar tespit edilerek, plaza, işhanı, gökdelen gibi yapıların temizliği için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Siding, metal, duvar, cam kaplama gibi dış cephelerin temizliğinde en büyük yardımcınız olmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul temizlik şirketleri arasında kalite ve güven sloganlarıyla ön plana çıkan firmamızın dış cephe temizlik uygulaması şu şekildedir: – Binanın fiziki yapısı hakkında telefonla veya e-posta yoluyla tercihen fotoğraflı şekilde bilgi verilir. – Ekiplerimizin temizlikte kullanacağı ekipmanlar vinç, merdiven, teleskopik sopa, bina yapısına göre kimyasal tespit edilir. – Dilediğiniz zamanda temizlik hizmetine başlanır Camlarınızda tadilat veya restorasyon sonrası silikon, yapışkan, etiket gibi çıkarılması zor bazı maddeler bulunabilir. Firmamız bunları size herhangi bir zahmet bırakmadan kolayca halledecektir.